اداره مطالعات و پژوهش شهرداری رشت

                                         به پورتال اطلاع رسانی مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری رشت خوش آمدید               سالِ 1398سالِ رونق تولید

یکشنبه 1398/3/5 ساعت 22:03

اخبار

برگزاری نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی بندرعباس در سومین شب اسفند    [ + | - ]

برگزاری نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی بندرعباس در سومین شب اسفند

 

 

 

نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی که اول اسفند همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب با هدف ارایه دستاوردهای موفق شهرداریها و دهیاریها در بندر عباس آغاز به کار کرد، شامگاه جمعه سوم اسفند به کار خود پایان داد. انتقال تجربیات موفق شهرداریها و دهیاریها و اطلاع رسانی دستاوردهای موفق و ملی آنها و ارایه فرصت‌ها، طرح‌ها و پروژه‌های بزرگ و کوچک سرمایه‌گذاری شهری در این نمایشگاه برای جذب سرمایه‌گذاران از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه بود.

در عین حال، چندین شرکت بخش خصوصی تولیدکننده محصولات حوزه مدیریت شهری و روستایی در نمایشگاه شرکت کرده اند که حوزه کاری آنها عبارتست از: فضای سبز، زیباسازی، مبلمان شهری و تجهیزات پارکی، ترافیک و حمل و نقل شهری.

 نمایندگان اداره مطالعات و پژوهشِ مدیریت نوسازی و تحول اداری و سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری رشت، دستاوردهای مدیریت شهری استان گیلان و  شهرداری رشت را به نمایش گذاشتند و به معرفی سه پروژه شاخص این شهرداری از جمله مسیر سبز گردشگری، پیاده راه فرهنگی بافت مرکزی و فیبر نوری پرداختند.

 غرفه شهرداری رشت مورد توجه مسئولان و عموم بازدیدکنندگان قرار گرفت وموفق به دریافت تندیس و لوح تقدیرهمایش برای غرفه استان گیلان و جناب اقای مهندس علی بهارمست سرپرست محترم شهرداری رشت شد.

شایان ذکر است این نمایشگاه عصر چهارشنبه اول اسفند ماه توسط جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور و همتی استاندار هرمزگان و با حضور جمعی از شهرداران و دهیاران و اعضای شوراها و مدیران استانداریها گشایش یافت.
 
 
پست شده توسط: مدیرسایت
در روز 1397/12/4 ساعت 10:14:06, شاخه: عمومی, چاپ, ایمیل , فید