اداره مطالعات و پژوهش شهرداری رشت

                                         به پورتال اطلاع رسانی مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری رشت خوش آمدید               سالِ 1399سالِ جهش تولید

چهار شنبه 1399/7/2 ساعت 23:00

اخبار

دوازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری (مشترک با سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها) با رویکرد تاب­آوری و سلامت شهری آذرماه امسال به میزبانی شهر تهران برگزار خواهد شد.   [ + | - ]

دوازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری (مشترک با سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها) با رویکرد تاب­آوری و سلامت شهری آذرماه امسال به میزبانی شهر تهران برگزار خواهد شد.

 

 

 

مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری رشت اعلام کرد: براساس اطلاع رسانی صورت گرفته توسط مرکز برنامه­ ریزی و مطالعات شهرداری تهران دوازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری (مشترک با سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها) با رویکرد تاب ­آوری و سلامت شهری آذرماه امسال به میزبانی شهر تهران برگزار خواهد شد.

مطابق سنوات گذشته دبیرخانه این رویداد در پنج قالب کتاب، پایان­ نامه، طرح پژوهشی، طرح­های نوآورانه و مقاله، آثار تولید شده در دو سال اخیر را دریافت می­نماید. لذا ضمن فراخوان و دعوت از کلیه همکاران محترم جهت مشارکت در این رویداد که منجر به تقویت رویکردهای علمی و راهکارهای نوآورانه در حل مسائل شهری می­گردد، به اطلاع می­رساند آثار برتر دانشی و تولیدات علمی خود را می­توانند تا تاریخ 99/6/30 به مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری ارسال نموده تا پس از انجام اقدامات لازم به این جشنواره ارسال گردد.

ضمنا علاقه مندان در صورت تمایل می توانند جهت مشارکت در کارگاههای تخصصی این جشنواره، رزومه و سوابق علمی، تخصصی و اجرایی خود را نیز به مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری رشت به آدرس ایمیل Rpcrasht@gmail.com ارسال نمایند.

 

ارسال کننده: مدیرسایت
در روز 1399/6/5 زمان 12:39:56, شاخه: عمومی, چاپ, ایمیل , فید