اداره مطالعات و پژوهش شهرداری رشت

                                         به پورتال اطلاع رسانی مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری رشت خوش آمدید               سالِ 1398سالِ رونق تولید

پنج شنبه 1398/5/31 ساعت 09:55

اخبار

برگزاری هفتمین نشست تخصصی شهردوستدارکودک با حضور رئیس کیسیون فرهنگی شورا ، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان گیلان و جمعی از مدیران و کارشناسان شهرداری رشت   [ + | - ]

برگزاری هفتمین نشست تخصصی شهردوستدارکودک با حضور رئیس کیسیون فرهنگی شورا ، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان گیلان و جمعی از مدیران و کارشناسان شهرداری رشت

 

 

هفتمین نشست تخصصی شهردوستدارکودک با حضور رئیس کیسیون فرهنگی شورا ، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، نماینده سازمان بهزیستی و جمعی از مدیران و کارشناسان شهرداری در دفتر معاونت معماری و شهرسازی شهرداری رشت برگزار گردید.

در این جلسه  با توجه به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت از وجود 22 تفاهم نامه با ادارات مختلف شهر رشت و انجام برنامه ریزی های مختلف برای راه اندازی مدارس فصلی صحبت شد.

در این راستا اداره مطالعات و پژوهش مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری رشت نسبت به جمع آوری مقالات کاربردی برای حوزه کودک و استخراج راهکارو ایده ها از آن مقالات ملزم گردید.

 در نهایت مقررگردید آمارمهدهای کودک شهر رشت به همراه گزارش تصویری از اهم اقداماتی که در آن ها مهدها انجام می شود به دبیرخانه کارگروه ارسال ارائه گردد.

 
 


 


 


 


 


 

پست شده توسط: مدیرسایت
در روز 1398/2/24 ساعت 13:49:32, شاخه: عمومی, چاپ, ایمیل , فید